New England Patriots Vyhrá Super Bowl LI

Anonim

Historický! Bola to Super Bowl LI, pretože nikto neočakával, že si vlastníci z New England udržia titul po prehre o 25 bodov so skóre 28-3.

Keďže sa však v americkom futbale nedá predpovedať nič , tímu Tom Brady sa podarilo poraziť Atlanta City Falcons s konečným skóre 34 - 28, čo sa stalo najväčším rozdielom oproti víťaznému tímu. Super Bowl sa podarilo zvrátiť.

Iba minútu odišli, kým sa hra neskončila, vlastencom sa podarilo zviazať hru a k prekvapeniu miliónov, ktorí ju sledovali, sa im podarilo zvýšiť skóre a získať tak vytúžený titul.

Tímu Boston sa tak podarilo korunovať piaty Super Bowl, čím sa tohtoročné víťazstvo zvýšilo o pamätné víťazstvá z rokov 2001, 2003, 2004 a 2015; všetko pod vedením legendárneho Toma Bradyho, ktorý nepochybne ratifikoval svoje meno na vybranom zozname najlepších quarterbackov v histórii športu.

Lady Gaga
Lady Gaga

Zazářila aj speváčka Lady Gaga, ktorá svojou vynikajúcou prezentáciou na polčasovej výstave oslnila divákov, ktorí netrpezlivo čakali na okamih jej vzhľadu.

A nesklamal. Svetla, akrobacia, nápadné oblečenie, choreografia a úplné zobrazenie jeho talentu jasne ukázali, že na pódiu nemá žiadne porovnanie.